İletişim

Finaans.com ekibine dilediğiniz zaman ulaşın.

7 Gün 24 Saat boyunca, iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim formu üzerinden oluşturduğunuz destek taleplerine, e-posta adresiniz üzerinden cevap verilecektir.

Finaans ile finans dünyasının tüm detaylarına erişim sağlayın. Ekonomi, döviz, altın, kripto paralar, yatırım araçları, krediler ve çok daha fazlası.

Finaans.com üzerinde yer alan tüm bilgiler, dış kaynaklar tarafından sağlanmaktadır. Site içerisinde yer alan verilerden bazıları 15 dakikada bir güncellenir. Veri sayfasında yer alan veriler ve grafikler anlık olarak güncellenir. Site içerisinde yer alan herhangi yazı, haber veya veride yatırıma teşvik ve yatırım aracı yer almaz. Kullanıcılar tarafından paylaşılan içerikler ve doğrultusunda olabilecek tüm hareketler Kullanıcı Hakları Ve Sözleşmesi'nde belirtildiği üzere, kullanıcıların kendisine aittir. Yine sözleşmede belirtildiği gibi finaans.com sitesinin herhangi bir banka veya devlet kurumu ile ilişkisi yoktur ve yalnızca bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Finaans.com ekibine dilediğiniz zaman ulaşın.

E-Posta Adresimiz

info@finaans.com


Adresimiz

Kurtuluş Caddesi İstiklal Mahallesi No:48 Çanakkale/Biga

İletişim Formu

Oturum açmış olan kullanıcılar, otomatik doldurmadan faydalanabilir.