Hakkımızda

Finaans ile ilgili bilgilendirmeler.

Finaans ile finans dünyasının tüm detaylarına erişim sağlayın. Ekonomi, döviz, altın, kripto paralar, yatırım araçları, krediler ve çok daha fazlası.

Finaans.com üzerinde yer alan tüm bilgiler, dış kaynaklar tarafından sağlanmaktadır. Site içerisinde yer alan verilerden bazıları 15 dakikada bir güncellenir. Veri sayfasında yer alan veriler ve grafikler anlık olarak güncellenir. Site içerisinde yer alan herhangi yazı, haber veya veride yatırıma teşvik ve yatırım aracı yer almaz. Kullanıcılar tarafından paylaşılan içerikler ve doğrultusunda olabilecek tüm hareketler Kullanıcı Hakları Ve Sözleşmesi'nde belirtildiği üzere, kullanıcıların kendisine aittir. Yine sözleşmede belirtildiği gibi finaans.com sitesinin herhangi bir banka veya devlet kurumu ile ilişkisi yoktur ve yalnızca bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

İletişim

Finaans ile iletişim.

7 Gün 24 Saat boyunca, iletişim sayfasında yer alan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim formu üzerinden oluşturduğunuz destek taleplerine, e-posta adresiniz üzerinden cevap verilecektir.

Sayfalar

Finaans.com sitemizde yer alan sayfalar.

Yardım Ve Bilgi Metinleri

Finaans ile ilgili bilgilendirmeler.

Ziyaretçilerine ücretsiz olarak, finans, döviz, borsa, kripto paralar, altın ve benzeri ekonomi verilerini, haberlerini ve blog yazılarına paylaşan bir internet sitesidir.
Finaans.com internet sitemiz içerisinde herhangi bir şekilde yatırım yapmanız mümkün değildir. Paylaşılmakta olan finansal veriler ve analizler tamamen bilgi amaçlıdır. İnternet sitemiz üzerinde yer alan veriler ile ilgili bir yatırım, internet sitemiz içerisinden yapamazsınız.
Finaans.com internet sitemiz içerisinde yer alan veriler; Altın(Turuncgil), Döviz Hesaplamaları(TCMB), Tüm Anlık Veriler(TradingView), Kripto Paralar(CoinCap) üzerinden sağlanmaktadır.
Finaans.com internet sitesi, Gravity Yazılım tarafından geliştirilmiştir. İçerisinde yer alan yazılım'ın tüm yönetimi yine Gravity Yazılıma aittir ve bir başkası tarafından kullanılması, paylaşılması veya kopyalanmaya çalışılması yasaktır.
Paylaşılmakta olan keşfet gönderileri içerisinde yer alan bilgiler ve analizler tamamen kullanıcı görüşündedir ve hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Aynı şekilde finaans.com içerisinde yer alan kullanıcılardan hiçbir kimse size yatırım tavsiyesinde bulunmaz. Paylaşılmakta olan tüm bilgi ve analizler, tamamen bilgi verme amacı ve kişisel görüş içerir. Paylaşılan hiçbir veri ve bilgi, yatırım yapmanız için bir sebep olarak gösterilmez.
Premium Hesap, finaans.com içerisinde reklam görmemenizi sağlayan bir özelliktir. İnternet sitemiz içerisinde yer alan tüm veriler, kaynaklar, yazılar ve bilgiler tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. İnternet sitemiz yalnızca reklam kazancı ile masraflarını çıkartmaktadır. Bu yüzden reklam engelleyicilerinin kullanılmasına izin vermiyoruz ve reklamsız kullanım sağlamak isteyen kullanıcılarımız için Reklamsız Premium Hesap özelliğimizi sunmaktayız.
Premium hesap satın almak kesinlikle zorunlu değildir. Dileyen herkes, reklam engelleyicilerini kapatarak internet sitemizi kullanmaya devam edebilir.
Premium hesabın, reklam gösterimini engellemek haricinde herhangi bir başka avantajı yoktur. İnternet sitemiz içerisinde yer alan tüm kaynaklara premium hesabınız olmadan da erişebilirsiniz.
Premium hesap satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebi ile ilgili tüm detayları İade Sözleşmesi sayfası üzerinden görebilirsiniz. Satın alım ve iade talebi ile ilgili tüm merak ettiklerinizi İletişim sayfası üzerinden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.
Satın alım yaparken girmiş olduğunuz tüm kişisel verileriniz Shipy 3D Secure güvencesi altındadır. Herhangi bir risk unsuru bulunmadan satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Tüm merak ettikleriniz ve yaşadığınız problemler için, İletişim bölümü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.